Coördinatie van verpleging
en verzorging aan huis
 

010 - 476 48 44

planning@zusterminnaar.nl

lettergrootte

12 14 16

Wie zijn wij

Dit is ons enthousiaste team die u te spreken krijgt wanneer u contact met ons opneemt.

 

Vivien de Bruijn

vivien@zusterminnaar.nl

 

Jolanda Groeneveld

jolanda@zusterminnaar.nl

 

Jolan Molmans

jolan@zusterminnaar.nl

  

Els Emmerzael

els@zusterminnaar.nl

 

Suzanne Koert

suzanne@zusterminnaar.nl

Yvonne Hofstede

yvonne@zusterminnaar.nl

  

Drie generaties bij Zuster Minnaar

Bij het 40 jarig bestaan van onze organisatie schreef Jet Minnaar:

“Het bestaansrecht van een onderneming het werken in een onderneming én het succes van een onderneming kan alleen maar slagen als je met liefde je werk doet. Dan schep je een band met jezelf en met elkaar dan groei jij en de omgeving om je heen.”

Nu, na ruim 46 jaar, heeft de derde generatie haar intrede gemaakt. Kleindochter Amalia, die in haar examen jaar van vmbo zit met de richting Zorg, loopt stage bij Zuster Minnaar. Een uitdaging waarin zij zich thuis voelt!